HR-2HR-2
CV
 • 3

Dodane przez Olaf

Dobre CV to często pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niemu możesz skutecznie wyróżnić się spośród innych kadrowych, które aplikują na to samo stanowisko. Nie wszyscy są jednak zgodni co do tego, jak powinno wyglądać dobre CV. Są jednak pewne informacje, które zdecydowanie powinny znaleźć się w dokumentach rekrutacyjnych kadrowej.

Czego nie może tam zabraknąć?

Wydaje się, że dobra kadrowa powinna wiedzieć jak napisać swoje CV. Sama przecież niekiedy bierze udział w rekrutacjach prowadzonych przez działy zasobów ludzkich. Tym bardziej więc wymaga się od niej, aby jej dokumenty rekrutacyjne były nienaganne. Nie mogą więc znaleźć się w nich błędy oraz literówki. Najlepiej, jeśli przed wysłaniem pokaże komuś swoje CV, aby spojrzał na nie bardziej obiektywnie.

W CV kadrowej na pewno musi znaleźć się informacja o dotychczasowym doświadczeniu. Dobrze, jeśli znajdą się tam także informacje o różnorodnych certyfikatach oraz ukończonych szkoleniach. W ten sposób łatwiej będzie pokazać, że naprawdę jesteś zaangażowana w rozwój zawodowy i robisz wiele, aby wciąż uczyć się nowych rzeczy.

Wiele osób zastanawia się, czy warto w CV wpisywać swoje zainteresowania. Jak najbardziej jest to dobrym pomysłem, szczególnie jeśli są one powiązane w jakiś sposób z typowymi obowiązkami z pracy kadrowej. Zdarza się również, że to dobry punkt zaczepiania podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Olaf
O autorze Olaf
3 komentarze
 • Weronika
  12:16 PM - 27 lipca, 2022

  CV skrojone na miarę ogłoszenia rekrutacyjnego przybliża do sukcesu.

  • Olaf
   2:30 PM - 1 sierpnia, 2022

   Oczywiście CV powinno być napisane pod konkretne ogłoszenie.

 • Sylwia
  1:29 PM - 23 sierpnia, 2022

  W CV kadrowej nie może zabraknąć informacji o praktycznej znajomości programów specjalistycznych.

Zostaw komentarz

CV
Co powinno się znaleźć w CV?