HR-2HR-2
pieniądze
  • 1

Dodane przez Olaf

Dobre zarobki to marzenie każdej osoby. Odpowiednio wynagradzana praca znacznie bardziej motywuje do wykonywania obowiązków oraz zniechęca do szukania innego miejsca zatrudnienia. Wynagrodzenie jest więc jednym z kluczowych elementów, jeśli chodzi o budowanie lojalności wśród pracowników. Również dobra kadrowa raczej nie szuka miejsca, w którym będzie zarabiać mniej od jej koleżanek.

Na jakie zarobki może liczyć w swojej branży?

Wynagrodzenie kadrowej zależy od bardzo wielu czynników. W dużej mierze zależne jest to od miejscowości, w której pracuje. Zupełnie inaczej wyglądają bowiem zarobki w niewielkich miastach, a inaczej w stolicach województw. Nie zawsze jednak praca w dużym mieście od razu oznacza duże zarobki. Zależy to bowiem również od konkretnej firmy. W większych firmach zarobki mogą być automatycznie znacznie większe.

Warto jednak pamiętać o tym, że kadrowa kadrowej nie równa. Są bowiem stanowiska przeznaczone dla osób o mniejszych oraz większych kwalifikacjach. Zwykle z biegiem czasu oraz nabywaniem dodatkowych lat doświadczenia można nastawiać się na coraz wyższe zarobki. Asystent może liczyć na wynagrodzenie około trzech tysięcy złotych. Specjalista nawet na osiem tysięcy. Kierownicy działów kadr zarabiają nawet dwadzieścia tysięcy złotych. Warto więc szukać odpowiednich ofert, które pozwalają odpowiednio dużo zarabiać.

Olaf
O autorze Olaf
1 Komentarz
  • Monika Zuber
    4:56 PM - 19 listopada, 2020

    W Warszawie przeciętne wynagrodzenie specjalisty ds. płac i kadr wynosi ok 5000 zł

Zostaw komentarz

pieniądze
Ile zarabia dobra kadrowa?